چهارشنبه , دسامبر 18 2019
خانه / شرکت گلدپایپ / لیست قیمت محصولات تک لایه شرکت گلدپایپ

لیست قیمت محصولات تک لایه شرکت گلدپایپ

لیست قیمت محصولات تک لایه شرکت گلدپایپ 98/06/16


🛒 فروشگاه پارسه
🔖 #لیست_قیمت
📆 تاریخ اجرا :1398/06/16
#لیست_قیمت_محصولات_تک_لایه_شرکت_گلدپایپ

 

دانلود

 

📌 لوله و اتصالات پارسه | @Teamparseh


درباره شرکت گلدپایپ

شرکت گولدن آبشار ( گلدپایپ ) با ۲۲ سال تجربه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن،پی وی سی و پلی اتیلن در منطقه ویژه اقتصادی مرسین/تارسوس ترکیه، تاشکند/ازبکستان و در کشور ایران از سال ۹۳ در حال تولید محصولات پلاستیکی با بهره گیری از دستگاه های مجهز و پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا در حال تولید و صادرات کالای خود به کشورهای روسیه، قزاقستان، قرقیزستان، ترکمنستان، تاجیکستان و کشورهای همجوار است. گولدن آبشار درحال حاضر با برند اختصاصی گلد پایپ محصولات خود را در بازار ایران عرضه می کند که کیفیت این کالا توسط مراجع معتبر بین المللی و داخلی مورد تائید قرار گرفته است و بیمه آسیا ضامن تولیدات این مجموعه می باشد.

گلدپایپ با ۱۵ سال تجربه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن ، پی وی سی ، و پلی اتیلن در ازبکستان در حال حاضر اقدام به تولید این محصولات در منطقه صنعتی و اقتصادی مرسین – تارسوس با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی نموده است .

گلدپایپ در حال حاضر پیشگام در تولید این محصولات در ترکیه می باشد .

گلدپایپ که کیفیت محصولات آن توسط مراجع معتبر بین الملی تایید گردیده است محصولات خود را از ترکیه به کشورهای روسیه ، قزاقزستان ، ترکمنستان ، قرقیزستان و تاجیکستان صادر می نماید . گلدپایپ این اصل را سر لوحه خود قرار داده است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب و قابل رقابت به مشتریان خود عرضه نماید .

گلدپایپ سعی دارد با تولید محصولاتی که دارای سازگاری با محیط زیست هستند ، صادرات خود را افزایش داده و باعث رشد اقتصادی کشور ترکیه گردد .

اصول گلدپایپ عبارتند از : رضایت مشتری ، بهترین کیفیت ، ارائه خدمات ، تحویل سریع و قیمت قابل رقابت گلدپایپ با رعایت دو اصل مهم یعنی کیفیت و صداقت در عمل که ضامن موفقیت و تداوم در امر تولید می باشد تلاش می کند که برای امروز و فردا همواره در کنار مشتریان گرامی باشد .

دیدگاه
در جهانی که همواره در حال رشد و تغییرات است ، تلاش ما بر این است که محصولات خود را با بهترین کیفیت و در اسرع وقت در اختیار مشتریان قرار دهیم.

با توجه به در اختیار داشتن تکنولوژی پیشرفته در زمینه تولید لوله و اتصالات ، تلاش ما عرضه محصولات با کیفیت ، قیمت قابل رقابت ، رعایت ارزش های اجتماعی و زیست محیطی و در نهایت جلب رضایت مشتری میباشد.

ارزش های ما
مشتریان در اولویت قرار دارند
سعی ما براین است که همواره انتظارات و درخواستهای مشتریان خود را در حوزه مدیریت شرکت دقیقا مورد توجه و بررسی قرار داده و در جلب رضایت مشتریان بکوشیم و به درخواستهای آنها توجه کرده و احترام بگذاریم .

ما از توسعه پایدار حمایت می کنیم ما تلاش می کنیم که در دنیای سراسر تغییر ، با بهرگیری از همکاران کوشا ، توانمند و پر تلاش خود به ابداعات و نوآوری هالی جدید دست یابیم .

در کیفیت بهتر باشیم
ما براین باور هستیم که می بایست بهترین خدمات را به مشتریان عرضه نومده و در حالی که همکاران ما همواره دانش خود را بروز می کنند محصولات خود را با بهترین کیفیت و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژ ی در اختیار مشتریان قرار می دهند .

اما قابل رقابت هستیم
ما مدعی هستیم که همواره محصولات و خدمات خود را در اسرع وقت و با بهترین کیفیت و شرایط در اختیار مشتریان قرار می دهیم .

با محیط سازگار هستیم
ما به مسئولیت حفظ محیط زیست واقف بوده و برای مشتریان محیط زیستی زیبا و اهمیت بالایی قائل هستیم .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *